8 Березня – свято весни

6 березня в 2-Б класі НВК №2 м. Немирова відбулося Свято 8 березня.

Перше слово людини – мама. Її голос – наймилозвучніший. Теплі руки матері – це перше, що відчуває малюк. Ніжні дотики, колискова, ласкаві слова – все це прояви материнської любові. Мама дала життя, можливість з’явитися на цей світ, побачити сонце та небо, пробігтися зеленою травицею, проявити себе у цьому світі.

Діти подарували чудовий концерт. Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали мам, бабусів, сестричок, учителів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним світлом, ніжними барвами квітів.

На святі панував радісний , піднесений настрій, нотки весняного тепла, любові до мами, почуття поваги і шанування до своєї родини – це і було метою свята, присвяченого найдорожчій і наймилішій людині у світі – коханій матусі.

Класний керівник Чернецька О. І.