А вже весна, а вже красна…

Весна – це найпрекрасніша пора року! Саме у весняний період все живе пробуджується від зимового сну. З теплих країв прилітають перші вісники весни – птахи. Весна – це світанок року. Весна горнеться до землі. Все оживає, земля всміхається до сонечка першими квітами. І на душі стає радісно, світанково.

Неповторне диво – квіти. Вони цвітуть для щастя, для радості і добра, приносять у світ красу, ніжність. Мовою квітів можна висловити своє почуття. Цвітіння починається з ранньої весни.

І саме у цю  чудову, весняну пору у НВК № 2 в 3-А класі відбулося свято Весни. До заходу дітки готувалися дуже старанно.  Кожному учневі було завдання дібрати вірші, легенди про свою весняну квіточку, намалювати малюнок.

Квіти – це душа землі. Вона дарує їх нам, щоб наші душі були такими ж чистими і тендітними, як пелюстки весняних квітів. Квіти – це історія народу. Квіти – це наша природа. Квіти – це краса.

Але треба пам’ятати, що квіти, квіти, такі як діти,
Веселі, гарні, запашні.
Ми будемо вас завжди любити
І знов чекати навесні.