Акція «Допоможи солдату»

Головною метою усіх учнів НВК № 2 м. Немирова є всебічний розвиток, самовдосконалення та самореалізація особистості на благо собі, своїй родині, народу України. Тому участь учнів 3-Б класу в акції «Допоможи солдату» сприяє глибшому розумінню власної національної самобутності, виокремленню національно-патріотичного виховання як основи виховної системи навчального закладу, розвитку творчого потенціалу підростаючого покоління.

Хорошою традицією у Немирівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів став солодкий ярмарок напередодні дня Захисника Вітчизни. Учні школи частували один одного, вчителів та технічних працівників смаколиками, які приготували вдома з батьками. Охочих поласувати смачною домашньою випічкою виявилось чимало. Варто зазначити, що виручені від таких солодких ярмарків кошти витратили на святкові подарунки, солодощі для наших захисників – бійців АТО.

Також учні класу малювали малюнки для наших захисників та принесли з дому продукти харчування.