Андріївські вечорниці в 4-В

13 грудня 2017 року, у день Андрія, коли за українським звичаєм сільська молодь раніше збиралася в одній хаті, влаштовуючи там усілякі забави та гульбища, учні 4-В класу школи № 2 м. Немирова повернули час у минуле і продемонстрували, як проходили Андріївські вечорниці.

Гості свята побачили справжнє українське дійство. Хлопці та дівчата жартували, співали, ворожили. Виставу підготувала учитель початкових класів Чернілевська Світлана Сергіївна.

Із сторони було приємно спостерігати і за учасниками, і за глядачами, які поринули в чарівний світ народних звичаїв і традицій.

Завершальним етапом вечорниць було пригощання усіх учасників смачними домашніми українськими варениками. Усе пройшло чудово. Було дуже цікаво, усі залишилися задоволеними.