Батьківська парта

Великим здивуванням та цілим морем радості розпочався день 13 грудня для учнів 2-В класу НВК №2 м. Немирова. Адже батьки цього класу зробили дітям сюрприз та завітали на урок математики. Вони мали змогу безпосередньо спостерігати за навчанням своїх дітей, які навчаються за програмою науково-педагогічного проекту “Інтелект України”.

На уроці панувала сонячна та позитивна атмосфера. Дітлахи активно працювали, справно та вміло виконували усі завдання, долали труднощі. Адже їм так хотілося визволити із королівства Невивчених уроків своїх улюбених героїв. Та ще більше прагнули отримати похвалу від своїх рідних. Усе вдалося!

Класний керівник Довга Л.А.

Один коментар для “Батьківська парта”

1. Маю унікальну можливість спостерігати за роботою учительки Довгої Л.А. і класу, так як усі уроки проходять при відчинених дверях! Як це цікаво! А які завдання виконують учні 2 класу! Це просто супер!!!!!!!!!! Молодець учителька та її вихованці!!!!!!!! Нових творчих злетів Вам!