Біт-урок – нова форма організації навчання

Математика — цариця наук. Вона в нашому житті ох як потрібна. Адже числа, додавання, віднімання та інші математичні операції постійно нас оточують. Математика — один з основних шкільних предметів, так як вивчається протягом усього навчального процесу з 1 по 11 класи. Збільшення розумового навантаження на уроках математики заставляє задуматися над тим, як підтримувати в учнів зацікавленість до того матеріалу, який вони вивчають на протязі всього уроку. В зв’язку з цим, вчителями НВК №2 м. Немирова постійно ведуться пошуки нових ефективних методів навчання і таких методичних прийомів, які активізували б мислення школярів, стимулювали б їх до самостійного придбання знань.

Так, 28 лютого, для учнів 2-А класу вчителем Гаврилюк Т. В. було проведено біт-урок математики. Методика проведення такого уроку включає три елементи: бесіда, гра, творчість. Перевага біт-уроку в його цікавості. Учні не встигають втомитися, їх увага весь час підтримується і розвивається. Такий урок завдяки своєму емоційному напруженню, елементам змагання має глибокий виховний ефект. Діти на практиці бачать ті можливості, які представляє творча колективна робота.