Чарівне новорічне свято у 2-Б класі

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року, так його і проведеш. Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду.

Не обминув радісний, святковий настрій і 2-Б клас. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались!

Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість.

А яким цікавим та яскравим стало Новорічне свято, коли до дітей з пухнастою красунею-ялинкою та солодкими подарунками завітав Дід Мороз.

Гарним настроєм, радістю, відчуттям чарівної новорічної казки – ось з якими емоціями учні нашої школи зустрічатимуть Новий 2019 рік.

З Новим роком!

Класний керівник Чернецька О.І.