Екскурсія до районної бібліотеки

Нещодавно учні 1-А класу НВК №2 м. Немирова попрощалися з першим своїм підручником – Буквариком, який познайомив їх з літерами української абетки та навчив гарно читати та писати. Школярі стали справжніми читачами, тому прийшов час познайомитися з бібліотекою, щоб бути її постійними відвідувачами і разом з книгами поринути у чарівний світ українського слова.

І ось 22 травня учні 1-А класу разом із своєю вчителькою вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до дітей та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів.

Працівники бібліотеки розповіли про книги, які є у бібліотеці, зазначили, що книги в житі людини мають велике значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації.

Учні з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря, пригадали правила користування бібліотекою та книгою, відповідали на запитання.

Але, мабуть, їм найбільше сподобалась та запам’яталась лялькова вистава, головними героями якої були Лунтік, Міла, Лікар, Баба Яга та інші казкові персонажі. Вони у цікавій формі розповіли дітям про книги та привила користування ними. Але найприємніше було те, що юними акторами вистави були учні середніх класів нашої школи.

Дітям сподобалась екскурсія і вони з піднесеним настроєм поверталися до школи. Сподіваюсь, що усі вони будуть активними читачами бібліотеки і , звичайно ж, гарними учнями.

Класний керівник Вітович Г. В.