Екскурсія в Умань

19 жовтня ми, учні 4-Акласу, разом з учителями та батьками  побували у славнозвісному Уманському парку «Софіївка». Спочатку ходили з екскурсоводом. Екскурсія тривала півтори години і була дуже цікавою й змістовною. Наш гід розповідала легенди та міфи, пов’язані з місцями та скульптурами Софіївки.

Ми гуляли парком, роздивляючись незвичайні дерева, лазили на величезні камені біля штучного водоспаду, милувалися Китайською альтанкою і ходили по Єлисейських полях. Ми залізали в грот під водою, милувались красою мостиків і альтанок, начебто підіймали велетенський камінь, щоб взяти на себе участь міфічних титанів. Гуляли майже цілий день. І просто відпочивали й почувалися щасливими.

На згадку про цей день і гарну подорож кожен придбав собі сувеніри та пам’ятні подарунки.

Учні 4-А класу.