Гурток «Паперові фантазії»

Ручна робота в усі часи була в пошані. Мистецтво рукоділля могло приносити людям користь, також допомагало їм освоїти нові лінії багатогранної творчості. Сьогодні рукоділлям хочуть займатися не тільки дорослі, а й діти. Це захопливий творчий процес, завдяки якому дитина всебічно розвивається та виявляє свою фантазію.

В НВК №2 м. Немирова діє гурток «Паперові фантазії», на заняттях якого учні початкових класів пізнають таємниці паперової творчості.

Гурток «Паперові фантазії» – це не просто демонстрація дітлахам певних дрібничок, які можна навчитись робити. Перш за все, це показ діткам їх можливостей. Кожна дитина здатна дізнатися свою індивідуальність та багатогранність.

Роблячи предмет своїми руками, дитина починає замислюватись над процесом їх створення та вкладає в нього свою душу та любов.

Гостинно запрошуємо стати членом гуртка усіх небайдужих до творчості.