Хто в світі не бував, той і дива не видав

Під час літніх канікул, 14 червня 2017 року,  учні 1-А класу (нині 2-А клас) побували у Вінниці. Це була їх перша спільна поїздка за межі рідного Немирова.

Спершу учні завітали до місцевого зоопарку.  Діти  мали можливість побачити чималу кількість представників тваринного світу. Тут і верблюди, і лами, вовки, лисиці, ведмеді, зубри та ще багато інших тварин, всіх не перелічити. Більшість з дітей раніше бачили цих тварин лише по телевізору.


Але найбільш цікавим стало безпосереднє перебування першокласників біля вольєру з пеліканами, де до них можливо було наблизитися майже на відстань витягнутої руки.

Потім учні побували у Вінницькому краєзнавчому музеї, де побачили  дуже багато інтригуючих предметів за якими слідувала велична історія минулого. Дітей особливо вразив куток живої природи, де були показані різні тварини різних часів. Найстаршою твариною виявився гігантський мамонт, кістяку якому понад 10 000 років.

Під час екскурсії першокласники побували і у Вінницькому музеї ретро техніки. В якому мали можливість повеселитися від душі. Адже  всі експонати музею справні, до них не лише можна торкатися, а й сідати за кермо та фотографуватися.

Завершилася екскурсія походом у міні кінотеатр, в якому діти переглянули  мультик “Веселий фермер” у форматі 7Д  та “прокаталися” з веселою свинкою по фермерських угіддях.

Класний керівник Гаврилюк Т.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *