Казка «12 місяців»

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один із найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.

Учні 3-Б класу НВК №2 м. Немирова також з нетерпінням чекали найдивовижнішого для них свята – Нового року. Ретельно готувалися до нього: писали листи Діду Морозу,вивчали вірші, пісні, таночки. І ось 27 грудня ця мить настала. Всі рідні, близькі та знайомі зібралися в актовій залі, щоб подивитись чудову казку «12 місяців».

Всі присутні в залі аплодували акторам за їх гарну гру. На завершення діти отримали смачні подарунки від Діда Мороза. Свято вдалося на славу. Усі отримали масу задоволення та велетенський заряд позитивної енергії.