Казка вчить, як на світі жить

Час дитинства тісно пов’язаний із загадковим та дивовижним світом казок. Адже саме вони розвивають та збагачують дитячу уяву, розвивають образне мислення.

Саме з цією метою 23 листопада у НВК №2 в шкільній бібліотеці було проведено виховний захід, де учні 3-А класу поринули у світ казки «Вовк та семеро козенят».

Юні актори разом з бібліотекарями Тетяною Миколаївною, Валентиною Вікторівною, класним керівником Рибалко О. І. доклали максимум зусиль, щоб вразити глядачів своєю майстерною грою, перенести їх на деякий час у казковий, фантастичний світ. До свята діти підготували виставку малюнків до казок.

Виховний захід подарував радісний настрій і учасникам, і глядачам і ще раз показав, що навчатися можна весело і цікаво.