Книга чи комп’ютер: за чим майбутнє?

Комп’ютери чи книги? Книги чи комп’ютери? Що ж заслуговує на більшу увагу? Чи можна обрати щось одне між двома найавторитетнішими джерелами інформації усіх часів?

Саме на такі цікаві запитання шукали відповіді учні 2-В класу НВК №2 м. Немирова. Завдання виявилося не з легких. У класі вирували емоції: учні намагалися вправно довести свої думки, склали перелік позитивних та негативних моментів.

Та обробити інформацію, зробити правильний вибір допоміг інноваційний метод Шести Капелюхів Мислення Едварда де Боно. Учні з’ясували, що тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації. Але пізніше долучилася друкована періодика, потім — телеграф, радіо, телебачення і, нарешті, інтернет.

Було важко, проте вдалося дійти до спільної думки: поки що усі ці джерела інформації мирно співіснують, доповнюють одне одного. А що буде далі, покаже час.

Класний керівник Довга Л. А.