Колобок–супермен

13 грудня юні актори лялькового театру «Книжкові чарівники» Немирівської районної бібліотеки разом із керівником Дремлюгою М. В. подарували казку «Колобок – супермен» учням 3-А класу НВК №2.

Українська народна казка одержала нове дихання, в образі головного героя не як довірливого та нерозумного персонажа, а навпаки. Тут Колобок постає як герой. Сміливий, відчайдушний, готовий прийти на допомогу кожному скривдженому в своєму лісі. Перетворений Бабою Ягою на супермена, Колобок довів усім присутнім, що повіривши у власні сили, можна досягнути чималих результатів.

Казкові герої мали за мету донести до дітей найкращі людські якості: добро, справедливість, дружелюбність та прагнення змінювати світ навколо себе на краще.

Працівники бібліотеки підготували цікаву виставку сучасної дитячої літератури та ознайомили дітей з новими журналами.

Беручи до уваги активність та захоплення дітей, можна стверджувати, що «лялькотерапія» працює.

Учні усвідомили:

Казки істина проста – зрозуміла всьому:
Голови не відвертай – допоможи слабкому!
Якщо велику силу маєш, то скеруй в добро її,
І скаже хтось тобі: «Спасибі!»
За гарні вчинки всі твої!