Конкурс «Безпечна дорога до школи»

Усі ми багато разів на день користуємося вулицями та дорогами тих міст, містечок і сіл, у яких живемо. Щоранку маленькі школярики поспішають разом з батьками на навчання. А дехто – вже й зовсім дорослий, тож самостійно долає шлях до школи і повертається додому після уроків. Чи буде безпечною ця дорога, найперше, залежить від уважності юних пішоходів, дотримання ними елементарних правил безпеки. Проте чи завжди ми пам’ятаємо, що, вийшовши за поріг домівки, стаємо учасниками дорожнього руху і заради своєї безпеки повинні орієнтуватись у складній ситуації на дорозі, самовільно приймати рішення.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

На початку вересня учні 3-Б класу НВК № 2 м. Немирова взяли участь у конкурсі «Безпечна дорога до школи». Майже всі учні класу отримали дипломи І та ІІ ступенів, чим довели, що добре орієнтуються в правилах дорожнього руху.