Конкурс «Безпечна дорога до школи»

На початку вересня учні 4-Б класу взяли участь у конкурсі «Безпечна дорога до школи», від освітянського проекту «Всеосвіта». Це дуже корисний, надзвичайно цікавий та абсолютно безкоштовний конкурс у форматі онлайн та оффлайн на тему правильного та безпечного поводження на дорозі для учнів 1-4 класів.

Кожен учасник нашого класу зміг не лише перевірити власні знання з Правил дорожнього руху та навчитися орієнтуватися на шляху від школи додому, але й дізнатись іншу важливу інформацію завдяки Роботі над помилками, яка автоматично проводиться після внесення всіх відповідей. Конкурс складався з блоків тематичних питань, які охоплюють вміння орієнтуватися на вулиці за допомогою дорожніх знаків, а також систему правил поведінки під час дорожньо-транспортних ситуацій.

Під час проходження конкурсу батьки змогли впевнитись, чи достатньо їхня дитина знає Правила дорожнього руху, чи ознайомлена з перешкодами на шляху від школи додому і наскільки швидко знаходить відповіді на питання, від яких залежить безпека у реальному житті.

Кожен учасник конкурсу отримав Сертифікат учасника, а діти, які виконали завдання найкраще отримали дипломи за зайняті 1, 2, 3 місця.

У нашому класі класі дипломи отримали:

1 місце – Павленко Дарія, 2 місце – Мельник Владислав та Артоуз Олександр, 3 місце – Буряк Роман та Патик Андрій. Решта учнів отримали сертифікати учасників. Вітаємо переможців!

Також за підготовку учнів, що стали переможцями і за активну участь у конкурсі «Безпечна дорога до школи» нагороджено свідоцтвом та подякою  класного керівника 4-Б класу Вінницьку Н. Я.

?

Учитель 4-Б класу Н. Я. Вінницька.