Конкурс «Екологічна грамотність»

В умовах сьогодення перед людством гостро постали екологічні проблеми: забруднення ґрунтів, повітря, водойм токсичними відходами, вимирання десятків видів рослин та тварин. Головною причиною усіх негараздів природи була і є людина. Не усвідомлюючи свого місця у навколишньому природному середовищі, вона шкодить насамперед собі, своїм нащадкам. Екологічні знання, навички, переконання сьогодні особливо необхідні для виховання нового ціннісного ставлення до природи, розвитку світоглядної свідомості людини. Завдання екологічного виховання – сприяти накопиченню екологічних знань, виховувати любов до природи, прагнення берегти, примножувати її, формувати вміння і навички діяльності в природі, піклуватися про живих істот, які нас оточують.

Учні 3-Б класу НВК №2 м. Немирова стали активними учасниками конкурсу «Екологічна грамотність». Діти з великим задоволенням виконували запропоновані завдання. Тому переважна більшість дали правильні відповіді на запитання і отримали Дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів.