Конкурс малюнків на асфальті

17 травня 2018 року у НВК № 2 м. Немирова відбувся конкурс малюнків на асфальті «Щасливе дитинство». Діти поставилися до конкурсу дуже серйозно, виявивши велике старання.

По-справжньому дружня атмосфера, спільна ідея об’єднували наш майданчик для малювання, юні художники висловлювали своє бачення та розуміння теми, енергія і запал просто вирували. Кольорова крейда допомогла учням втілити свої почуття та мрії у різноманітних сюжетах.

Дитячі роботи вийшли яскравими, змістовними, а найголовніше – добрими. Не дивно, що майже у кожному малюнку світить сонце, розпускаються квіти, розливаються річки і зображені радісні обличчя дітей. Нехай ці світлі мрії наших школярів обов’язково стануть реальністю!

Конкурс завершився, але глядачі ще довго ходили і милувалися дитячими роботами. Будемо сподіватися, що всі дитячі мрії здійсняться, таланти будуть розквітати, а дорослі будуть їм у цьому допомагати.