На любові до дітей тримається світ

В. О. Сухомлинський — великий педагог, творець і відкривач, майстер. Один із тих, чиї мудрі ідеї не старіють, Його творчість сповнена любов’ю до природи, до рідного краю, до людей. «На любові до дітей тримається світ» – у цьому полягає сенс людського життя. Його твори – справжній сплав поезії і мудрості, тонкого відчуття слова і високої майстерності.

Учні 3-В класу НВК №2 м. Немирова на годині спілкування поринули у світ казок В. О. Сухомлинського. Адже казки – це дитинство людства і його мудрість. Учні проявили справжні акторські здібності. Було важко, але цікаво та захоплююче.

Читайте і слухайте казки. Нехай вони ідуть по світу, живуть серед нас і після нас, виховують синів і дочок нашої землі, нашого народу.

Класовод Довга Л. А.