Наші таланти

У наші дні благодійність стала не тільки актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою кожної людини, небайдужої та чуйної до чужого болю.

23 лютого в приміщенні районного Будинку культури вперше відбувся благодійний «Яблуневий бал». Активну участь у ньому взяла учениця 3-А класу Степанишена Софія. Вона виконала пісню про маму на слова організатора заходу, поета, краєзнавця Миколи Денисенка. У пісні відображено тему жінок-емігранток. Всі виручені за бал кошти підуть на розвиток талантів Немирівщини. За участь в «Яблуневому балу» Софійка була нагороджена медаллю і відзнакою. Дякуємо Софійці  за добре серце.

Важливо не залишати без задоволення ці найважливіші потреби душі, що роблять людину справді прекрасною. Необхідно з ранніх років надавати дитині можливість робити добрі справи, брати участь у благодійності.

Учні та класний керівник 3-А класу.