Навчання першокласників за програмою «Інтелект України»

В НВК №2 м.Немирова третій рік поспіль впроваджується навчання за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».  Програма цього проекту відрізняється від програми Нової української школи своєю складністю.  Швидкий темп уроку не дає можливості відволікатися від роботи  ні дітлахам, ні вчителеві. Протягом уроку в учнів проектних класів через кожні кілька хвилин змінюється вид діяльності. Спочатку вони працюють разом, а потім дивляться телевізор. Далі у них завдання на розвиток пам’яті, а зовсім скоро вони вже малюють чи пишуть в зошитах. Тепер працюють по рядах, після цього у них фізкультхилинка. Вже за кілька хвилин музична пауза з танцювальними рухами закінчується і дітлахи знову приступають до виконання чергового завдання.

Протягом кожного уроку учні виконують від 10 до 13 завдань. Протягом уроку застосовуються різні форми навчання. Чимало виховних моментів на дружбу, на повагу, на толерантність, моральність. Тут діток навчають правильно формулювати свої думки, розгорнуто відповідати на поставлені питання. Багато використовують вправ на пам’ять, на увагу. Усі завдання нестандартні із використанням новітніх технологій.

Цьогоріч, на відміну від попередників, першокласники  виконують  вправи на розвиток дрібної моторики за допомогою  квасолі, макаронних виробів, манної крупи, пластиліну, шнурків, дротиків.

Навчальна програми «Інтелект України»  вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації.