Незабутня подорож до Вінниці учнів 2-А класу

Цікаво та з користю провели свої осінні канікули учні 2-А класу НВК №2 м. Немирова. Тому, що 31 жовтня, в середу, вирушили до міста Вінниці на екскурсію.

Діти мали можливість відвідати Вінницький планетарій, де здійснили віртуальну мандрівку разом із Гномом астрономом по планетах Сонячної системи, ознайомилися з найвідомішими сузір’ями та побували у різних куточках планети Земля.

Потім школярі завітали на площу мініатюр «Міні – Вінниця», розглянули зменшені копії найвідоміших будівель міста та зробили чудові фотографії на згадку.

Позитивні емоції отримали другокласники під час прогулянки «Подільським зоопарком». Там вони не тільки спостерігали за тваринками, а навіть могли погодувати їх. Гарно розважилися на дитячих майданчиках.

Поверталися діти додому веселі, бадьорі з неймовірними враженнями і вже в автобусі планували свою майбутню поїздку.

Класний керівник Вітович Г. В.