Новий рік в 1-А класі

Учні 1-А класу НВК №2 м. Немирова з нетерпінням чекали найбажанішого для них свята – Нового року. Ретельно готувалися до нього: вивчали віршики, пісні, таночки та ролі для інсценізації казки.

І ось – очікувана мить! 27 грудня в актовій залі школи зібралися матусі, татусі, бабусі, дідусі, братики та сестрички на найдивовижніше свято року. Учні класу майстерно виконували пісні, декламували вірші, танцювали навколо ялинки. Юні актори відтворили на сцені казочку про хлопчика, який пішов у ліс по ялинку, та звіряток, які переконали, що ялинку не можна рубати – краще усім гуртом зустріти Новий рік біля ялинки в лісі.

На завершення діти отримали смачні подарунки від Діда Мороза. Свято вдалося на славу. Усі отримали масу задоволення та велетенський заряд позитивної енергії.