Новорічна феєрія у 2-А класі

Закінчення грудня – це пора новорічних ранків у школах та дитячих садочках, пора подарунків та сюрпризів. Це найщасливіші дні для малечі, яких вони чекали цілий рік.

27 грудня поринули у казкову новорічну феєрію і учні 2-А класу НВК №2 м. Немирова. Адже Новорічне свято незвичне, чарівне:

Всі казки разом збираються,
Навколо ялинки зустрічаються
І трапляються, до речі,
Зовсім незвичайні речі.

Усі глядачі, ніби потрапили у новорічну казку. Разом із Гномиком та Зірочкою вирушили в подорож на бал до Снігуроньки. На шляху вони зустрічали різних казкових героїв, які допомагали їм знайти дорогу, долали перешкоди, які їм влаштовувала Снігова королева. Усе свято супроводжувалося гарними піснями, неперевершеними тацями і, звичайно, новорічним хороводом навколо красуні – ялиночки.

Кульмінацією свята став прихід Діда Мороза, який похвалив діток за прекрасний виступ та роздав солодкі подарунки.

Юні актори вразили глядачів яскравими новорічними костюмами, неперевершеним виступом та чудовими артистичними здібностями.

Сподіваюся, що і Новий 2019 рік буде для учнів класу та усіх людей таким яскравим, чудовим, сповненим казкових пригод, та незабутніх вражень.

З Новим роком!

Класний керівник Вітович Г. В.