Новорічна феєрія

Всі діти з нетерпінням чекають зимових свят, адже скоро Новий рік – одне з найулюбленіших свят для дітей. Кожний з них очікує на подарунки, солодощі та приємні сюрпризи.

Учні 2-Б класу НВК №2 м. Немирова також з нетерпінням чекали найдивовижнішого для них свята – Нового року. Ретельно готувалися до нього: писали листи Діду Морозу,вивчали вірші, пісні, таночки. І ось 26 грудня ця мить настала. Всі рідні, близькі та знайомі зібралися в актовій залі, щоб подивитись казку « Новорічна феєрія». Герої з багатьох казок допомагали Дідусеві Морозі та Снігуроньці знайти ключі від скрині, де лежали новорічні подарунки.

Всі присутні в залі аплодували акторам за їх гарну гру. Дід Мороз і Снігуронька в кінці свята роздали смачні подарунки. Глядачі виходили з залу з гарним і веселим настроєм.

Класний керівник Гоцуляк І.Г.