Пан Коцький

Усі діти полюбляють слухати казки. А ще більше вони хочуть опинитися в чарівному світі казки. Тож вони імпровізують, імітують, грають, приміряють до себе улюблені ролі. Тому цей жвавий інтерес використовуємо в школі з учнями.

21 березня в шкільній бібліотеці учнями 3-А класу було поставлено виставу «Пан Коцький». Діти проявили свої акторські здібності, з особливою серйозністю віднеслися до виконання кожної ролі, перевтілившись у казкових героїв.

Під час підготовки та проведення таких виховних заходів у дітей формуються навички акторської майстерності: виразність мовлення, пам’ять, увага, мовне дихання, дикція, міміка, жести, виробляється психологічна готовність до публічного виступу.

Театральні вистави мають важливе виховне значення. Саме в цьому віці дуже важливо, щоб діти бачили приклади дружби, доброти, товариськості, працьовитості. Тому гармонійний, всебічний розвиток особистості неможливий без мистецтва.