Вітаємо юних переможців!

За сприяння Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України у березні 2019 року проходив обласний етап  XІІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості. Мета Конкурсу – розвиток патріотичної та екологічної свідомості школярів. Конкурс проводиться у співпраці з Департаментом охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету. У Конкурсі взяли участь учні І-VІIІ класів закладів загальної середньої освіти.

Учні 1-В класу Дремлюга Каріна та Гавриленко Максим стали переможцями обласного етапу Міжнародного конкурсу «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» в номінації «Одне із семи чудес моєї рідної околиці», виборовши почесне ІІ місце.