Пізнання історії рідного краю

Подорожі наповнюють людину радістю і оптимізмом, дають відчуття щастя і задоволення. А якщо ти мандруєш не один, а з однокласниками, що може бути краще?! Такі спільні поїздки зміцнюють і об’єднують шкільний колектив.

24 жовтня учні НВК № 2 м. Немирова вирушили у цікаву подорож до м. Вінниці, з метою пізнання історії рідного краю. Спочатку ми побували у Ретро-музеї АвтоМотоВелоФотоТелеРадіо Там діти змогли побачити

доволі якісну і професійну колекцію раритетних автомобілів, мотоциклів, велосипедів та інших побутових приладів радянського часу, таких як телевізори, фотопарати, патіфони, антикваріат та інші старовинні речі. Діти з великим захопленням роздивлялись експонати і фотографувались біля них.

Після цікавої і пізнавальної екскурсії ми поїхали в розважальний центр «Дитяча планета». Там ми мали можливість стрибати на батутах та розважатись у ігрових кімнатах.

Подорож всім сподобалась і запам’яталась.