Подорож до Національного дендрологічного Софіївського парку

Осінню пору завжди називають золотою, адже в цей час року дерева й кущі в парках і дворах змінюють колір. Жовтим золотом сяють під променями сонця. Золотий наряд дуже личить осені. Ця дивовижна пора чарує своєю пишністю.

22 жовтня учні 4-Б класу НВК № 2 м. Немирова та їх батьки, разом з вчителями Гоцуляк І. Г. та Дмитренко Т. С. відвідали Національний дендрологічний Софіївський парк м. Умані. Парк широковідомий як в Україні, так і за її межами. Щороку близько півмільйона туристів зі всього світу приїжджають, щоб помилуватися красою тутешнього унікального штучно створеного ландшафту, якому уже 223 роки. Багато цікавої та пізнавальної інформації дізналися діти про створення парку та про різноманітність рослин, які тут ростуть. Задоволені та втомлені повернулися до рідного Немирова.