Посвята в першокласники

11 жовтня 2017 року першокласників НВК №2 м. Немирова урочисто прийняли до лав учнів школи. Учні 5-Б класу під керівництвом заступника директора з виховної роботи Залуцької Наталії Петрівни підготували святкову програму: дітей вітали казкові герої – Попелюшка, Буратіно, Віні Пух, Знайка, Незнайка, у подорож до Країни Знань їх повела Мері Попінс, магістри наук ознайомили  учнів із правилами першокласників,  Президент шкільного парламенту Яковенко Владислав  привітав і урочисто посвятив їх у першокласники. Теплі слова подяки звучали на адресу вихователів садочків “Сонечко”, “Дзвіночок”  та “Пролісок”, які були запрошені на захід. А святковий настрій створювали музичні номери у виконанні учнів 1-х, 4-х та 7-х класів (музичний керівник Дремлюга Любов Яківна).