Про користь вітамінів

Ні для кого не секрет, що їжа – це джерело вітамінів і мінералів, що в свою чергу підтримує наше здоров’я на високому рівні. Відповідно, якщо ви споживаєте їжу, яка не відрізняється наявністю цих самих вітамінів, то у вас буде помітно погіршуватися здоров’я, причому починаючи з зовнішнього вигляду (нігті, шкіра, волосся), а вже після і працездатність органів. Щоб подібне не відбувалося, потрібно знати, яку їжу вживати в їжу, а від чого краще всього відмовитися .

Кожен вітамін служить для людського організму «цеглинкою», з участю якого будуються різні системи, «паливом» для хімічних реакцій, які відбуваються в кожній клітці.

Учні 3-Б класу НВК №2 м. Немирова провели пізнавальний урок, на якому кожна група доводила про користь вітамінів А, В, С і D. Діти з великим захопленням і емоціями презентували свої творчі наробки. Багато повчальної інформації отримали учні на уроці.

Класний керівник Гоцуляк І. Г.