Продовжуємо перемагати!!!

“Крейдою на дошці” – так називається Всеукраїнський конкурс, який щомісяця проводить компанія ТСО по виробництву шкільних дошок та меблів.

Це творчий конкурс для школярів. За його умовами діти разом створюють малюнки крейдою на дошці,  приймають участь у змаганні серед інших шкіл та мають можливість виграти нову шкільну дошку.

Зовсім недавно класний керівник 2-А класу НВК №2 м. Немирова, Гаврилюк Т.В., дізналася про даний конкурс. Запропонувала своїм діткам прийняти в ньому участь. Вони із задоволенням підтримали її.

Темою малюнку у вересні  була – “Школа мрії”.  Другокласники разом із вчителькою  визначили про яку школу вони мріють.  Разом  дійшли до висновку, що школа  мрії – це школа на колесах. Школа, яка може об’їхати всю земну кулю. Адже в такій школі учні зможуть отримати багато нових і корисних знань про культуру різних народів, про рослинний та тваринний світ нашої планети, матимуть можливість поспілкуватися із “закордонними” ровесниками. Школа на колесах  – це справжня мрія! Тому вирішили намалювати  автобус, з якого виглядають щасливі обличчя учнів.

Креативність і творчість такого задуму організатори конкурсу оцінили. На адресу компанії ТСО було надіслано близько 120 малюнків!!! І “звичайнісінький” автобус зайняв ІІІ місце. Наразі щасливі другокласники чекають на новеньку шкільну дошку, яку незабаром мають доставити у наш навчальний заклад.