Розважально-освітня екскурсія учнів 2-А класу

20 жовтня учні 2-А класу побували на екскурсїї в м. Вінниця. Вони відвідали планетарій та дитячий розважальний центр “Рошен”.

У планетарії учні переглянули повнокупольну програму “Пори року”. Дізналися, що відбувається у космосі та на Землі впродовж року, чому у наших широтах змінюються пори року в той час, як існують на Землі місця, де усі 12 місяців спекотно і ніколи не буває снігу… або ж, навпаки, де вічні льодовики та холод… Звичайно ж, учні заочно побували у таких місцях!Побачили, що кожної пори року на небі видно різні сузір’я. Другокласники також дізналися причини зміни дня та ночі, причини зміни вигляду природного супутника Землі – Місяця, особливості сходу та заходу Сонця й Місяця у різні пори року. А ще «покаталися» на “Американських гірках”.

Проте справжні дива учні побачили пізніше, в дитячому розважальному центрі “Рошен”. Діти познайомилися із “живим” роботом-кондитером. Відвідали тематичні кімнати, грали різноманітні ігри. Розгадували головоломки, загадки. Побували в 4D-кінотеатрі.

Величезні враження від екскурсії привезли до рідного Немирова і учні, і їхні вчителі.