Сезон – мрія для фотографій

З приходом осінньої пори в природі відбуваються зміни, не звернути увагу на які просто неможливо. Щоб помилуватися красою осені, учні 3-В класу вирушили до парку. Погода видалася на славу: сонце розпустило свої грайливі промінчики на землю. Настрій від сонячного дня був чудовий.

Гуляючи осіннім парком, діти спілкувалися з природою, вдивлялися в навколишній світ, розвивали образну уяву, згадували твори, що присвячені цій порі, виховували бережливе ставлення до природи. А ще осінь – сезон-мрія для фотографій. Природа просто вибухає всіма кольорами, туманним ранком і дощами, які шепочуть: «Подивися на мене, хіба це не божественний кадр!».

Усі набралися приємних вражень і залишилися задоволені такою чудовою прогулянкою.

Класний керівник Довга Л. А.