Шевченко Тарас – наче сонце для нас!

Із свіжим березневим вітром, з подихом весни приходить до нас, велике свято – день народження Тараса Григоровича Шевченка, великого сина України. Щороку, в нашій школі проходять Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять, а всім серцем відчути його невмируще слово.

Учні 3-Б класу також активно долучилися до днів пам’яті великого Кобзаря. На урок позакласного учні вивчали на пам’ять вірші Шевченка та змагалися на краще декламування вірша. Також на уроці образотворчого мистецтва малювали ілюстрації до найвідоміших віршів поета. Із великим задоволенням відвідали шкільну бібліотеку, розглянули книжкову виставку, перечитали вірші, докладніше дізнались про життя та творчість Великого Кобзаря українського народу.