Свято Букварика

Сьогодні незвичайне свято
–Таке в житті буває раз:
З Буквариком зібравсь прощатись
Веселий, дружній перший клас!

17 травня в учнів 1-Б класу НВК №2 м. Немирова відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.
Буквар – книжка особлива для кожного з нас. Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Адже саме з неї починається наша дорога у світ великої літератури, світ знань. Протягом року першокласники навчались читати, і ось настав хвилюючий момент – прощання з дорогою книгою – Букварем.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! А як чудово першокласники співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками! Особливого настрою святу додав запальний танець у виконанні учнів 1-Б класу.

Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

З гордістю спостерігали батьки за своїми дітками, які опанували вже ази грамоти та читання. Попереду на них чекає ще довга і цікава дорога в Країну Знань.
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І я впевнена, що цей шлях буде легким та захоплюючим.

Класний керівник Чернецька О. І.