Свято для дівчаток у 1-А класі

7 березня у 1-А класі НВК №2 м. Немирова панувала святкова атмосфера, адже щирі слова привітань цього дня звучали на адресу дівчаток. Також у класі було організоване для них свято «Дівчатонька наші найкращі».

Для учениць класу були проведені різноманітні конкурси, у яких вони проявили свій талант, кмітливість, спритність та винахідливість. Вони пеленали свої улюблені лялечки, складали картинки принцес, відгадували назви казок. Кожна дівчинка відчула себе Попелюшкою, коли їм потрібно було посортувати змішані крупи. Вправлялися у малюванні із зав’язаними очима. Змагалися у спритності, коли танцювали навколо стільчиків.

Хлопчики ж активно вболівали за дівчаток, постійно їх підтримували гучними оплесками.

Усі учасниці справлялися чудово із завданнями і на завершення свята кожна отримала медаль «Справжня леді» та подаруночки від хлопчиків класу.

Сподіваюся, що свято запам’ятається на довго, адже, діти розходилися по домівках з піднесеним настороєм, та масою позитивних емоцій.

Класний керівник Вітович Г. В.