Свято «Прощавай, букварику!» у 1-А класі

Благословенна та година,
Коли Буквар бере до рук дитина.
Яка ж оце відповідальна мить!
Нехай Господь усіх благословить.

Такими словами розпочалося Свято Букваря у 1-А класі.

Учні з любов’ю та вдячністю прощалися зі своїм першим підручником. Адже він допоміг їм зрозуміти і полюбити кожну літеру, кожен звук чарівної рідної мови.

На святі Букваря в 1-А класі панувала урочиста і хвилююча атмосфера, хвилювалися учні, батьки і учителька Вітович Галина Володимирівна, яка разом з Буквариком навчила читати свій перший клас.

Але цього дня хвилювання були особливі, адже учні відзначали перше досягнення, вагому перемогу.

На свято учителька запросила своїх колишніх учнів – п’ятикласників, які чудово зіграли роль Букварика, Буратіно, Мальвіни та нових підручників, які навчатимуть школярів у другому класі.

Діти з великим задоволенням декламували їм віршики, співали пісні, інсценізували ситуації з шкільного життя, танцювали. І все це учні робили для того, щоб віддячити своєму другові Букварику , який залишив у сердечках маленьких школярів невід’ємний слід, адже саме завдяки цій першій книзі вони матимуть можливість поринути в світ, де можна злетіти до зірок, пірнути і відчути красу підводного царства, помандрувати шляхами невідомого і таємничого.

А на прощання Букварик вручив усім першокласникам свідоцтва про те, що учні закінчили курс навчання по Букварю і отримали звання «Читач», і побажав гарних успіхів на шляху до країни Знань.

Учитель початкових класів Вітович Г. В.