«Свято свят і торжество торжеств»

«Свято свят і торжество торжеств», — так іменують Великдень православні християни.

Нещодавно всі християни святкували Великдень. Цей день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом. Не варто також забувати, що це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя. До свята готуються заздалегідь, печуть паски та розмальовують писанки. Писанка – це не просто сувенір чи народна мініатюра. Адже писанка несе в собі високий заряд енергетики. Її писали лише в доброму настрої та з добрими побажаннями, щоб подарувати іншим на щастя, на здоров’я, на багатство, на знак побажання добробуту, удачі, радості, вкладаючи в це душу. Вони символізували вияв загальної любові і, дарувалися друзям, родичам, знайомим.

Учні 2-Б класу НВК № 2 м. Немирова створили своє писанкове дерево. Кожен учень розфарбував свою писанку з любов’ю та радістю.

Підготували учні 2-Б класу та класний керівник Гоцуляк І.Г.