Тематичний день “Домашні улюбленці”

24 листопада в НВК №2 м.Немирова з учнями 2-А класу було проведено тематичний день, присвячений домашнім улюбленцям. Учні, вмостившись в уявний потяг, вирушили у цікаву мандрівку світом життя “братів своїх менших”.

Діти побували на різноманітних станціях, отримали багато цікавої інформації про кішок, собак, папуг, хом’ячків, морських свинок та акваріумних рибок. Дізналися як правильно доглядати за цими тваринками, а в зоомагазині змогли купити для них все необхідне.

Другокласники також переглядали і обговорювали відео про життя кішок та собак, розучували пісню про маленького котика та вчилися його малювати. А ще кожен учень вдома намалював свого домашнього улюбленця і показав його своїм однокласникам.

День пройшов швидко та цікаво. Дітям таке навчання дуже сподобалось.

Класний керівник : Гаврилюк Т. В.