У світі цікавого

Екскурсії у колі однокласників для дітей здаються великими пригодами. Разом із світлинами спогади залишаються на все життя.

19 жовтня поповнили свій альбом учні 2-В класу, доторкнувшись до таємниць виготовлення цукерок.

У Дитячому розважальному центрі ROSHEN діти поринули у країну шоколаду. В ігровій формі розібрались з усіма премудростями його виготовлення. Дізналися секрети цукру, шоколаду, карамелі, смаку та запаху. Подолали перешкоди , насолодилися насиченістю кольорів у кімнатах. Діти в один голос сказали, що їм було надзвичайно цікаво.

Свою подорож завершили походом до зоопарку. Годували овочами тварин. Слідкували за їхньою поведінкою. На згадку купили сувеніри та зробили безліч фотографій. Цей день був незабутнім.

Класний керівник Довга Л. А.