Участь учнів 2-А класу у дистанційній олімпіаді «Всеосвіта» з української мови

Учні 2 – А класу НВК №2 м. Немирова завжди активні учасники інтерактивних конкурсів та олімпіад. Тому з великим задоволенням вони взяли участь у дистанційній олімпіаді «Всеосвіта» з української мови, адже олімпіади і конкурси від «Всеосвіти» дарують школярам віру в свої сили та можливість творчо розвиватися, відкривати іншу сторону навчального процесу.

Кожен учасник міг не лише перевірити свої знання, а й засвоїти нові, провівши «роботу над помилками». Особливо сподобалося те, що виконувати завдання можна в зручний для дитини час у режимі онлайн або ж оффлайн вдома чи в школі.

Усі учні чудово справилися із завданнями і звичайно отримали за свої знання, старанність та наполегливість дипломи, сертифікати та подяки батькам. Особливо сподобався подарунок у вигляді саморобки.

Класний керівник Вітович Г. В.