Учитель і учень ростуть разом

Показові уроки – це складова духовної скарбнички кожного вчителя. Вчитель не тільки може показати свою майстерність, але й щиро та відверто поділилися своїм досвідом. Такий урок пройшов у 2-В класі НВК №2 м. Немирова, які навчаються за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Зі слів Довгої Л.А., проект справді вирізняється з-поміж інших традиційних та авторських методик темпами здобуття учнями знань, ілюстративністю, науковістю, доступністю поданої інформації, формуванням комплексу знань, умінь і навичок для всебічного розвитку особистості.

Програма дає можливість комфортно почуватися в сучасному світовому просторі, розвиває пам’ять, увагу, мислення, виховує дружелюбне ставлення до оточення, любов до Батьківщини. А також забезпечує різними засобами навчання: робочі зошити, аудіо та відео матеріали, плакати, книги для домашнього читання. Поєднання яскравих образів, рухливих ігор, пісень, цікавих нестандартних завдань, різноманітних конкурсів сприяє розвитку в учнів самостійності, комунікабельності та соціальної активності.

Головне – дітям цікаво.