Урок позакласного читання «Живеш, Тарасе, поміж нами»

В історії завжди залишаться імена, які з гордістю вимовляє людство, до яких належить й ім’я великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо Великого Кобзаря.

6 березня в 2-Б класі НВК № 2 м. Немирова ,з метою популяризації творчої спадщини Т. Г. Шевченка, активізації патріотичного виховання, пов’язаного з іменем видатного митця. в нашому класі був проведений урок позакласного читання «Живеш, Тарасе, поміж нами». Учні читали вірші, малювали малюнки за творами Т. Г. Шевченка. Робота була спрямована так, щоб урок був цікавими, корисним і сприяв інтелектуальному і творчому розвитку дітей.

Класний керівник: Гоцуляк І. Г.