Усний журнал «Від Тарасика до Тараса»

6 березня у 1-Б класі НВК №2 м. Немирова був проведений усний журнал «Від Тарасика до Тараса».

За мету було поставлено ознайомити учнів з життєписом великого сина українського народу Т. Г. Шевченка; виховувати любов і повагу до спадщини, яку нам залишив поет; учити дітей наслідувати Т. Г. Шевченка та виконувати його заповіти.

Епіграф усного журналу:

І мене в сім’ї великій,

В сім’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим, тихим словом.

Під час виховного заходу, учні уважно слухали розповідь учителя , про життєвий шлях Т.Г.Шевченка. Із великим задоволенням переглядали відео про дитинство Тарасика, читали його вірші, слухали пісні, малювали ілюстрації до його творів. Також першокласники ознайомилися з тематичною виставкою книг.

Минуло два століття з дня народження славного сина України, але збірник його творів є майже в кожній родині. Творами великого Кобзаря зачитуються і дорослі, і діти. Адже вірші, з якими ми знайомимося змалку, залишаються в нашому серці на все життя.

Українці шанують геніального українського поета, художника, борця за волю народу і завжди будуть пам’ятати його заповіти.

Класний керівник Чернецька О. І.