Весела екскурсія

Ось і нарешті літо. Пора канікул, цікавих подорожей, захоплюючих подій і вражень. З нетерпінням учні 2-Б класу НВК № 2 м. Немирова чекали літніх канікул і екскурсії в м. Вінницю. 7 червня учні класу з вчителями і їх батьками побували у Вінницькому музеї гончарства, де нам розповіли про професію гончара, показали вироби з глини, також дітям був проведений майстер-клас із виготовлення глиняних іграшок. Кожен учень створював іграшку з великим задоволенням. З музею всі вийшли задоволені і з гарним настроєм.

Потім ми відвідали розважальний центр «Дитяча планета». Тут можна було стрибати на батутах, лазити на канатах, з’їжджати з гірок, розважатись. І все це у компанії однокласників.

На завершення поїздки ми ще відвідали фонтан «Roshen». Помилувались красою фонтана, нагодували крихтами хліба качечок, які плавали в річці. Втомлені, але задоволені екскурсією, повернулись до рідного міста.

Підготували: вчитель Гоцуляк І. Г., вихователь ГПД Кавун – Багрій О. В.