Веселі канікули

Чудового осіннього дня учні 3-А класу поїхали на екскурсію в м. Вінницю. Мало хто очікував, що подорож виявиться такою цікавою, повною пригод та неочікуваних історій.

Перша зупинка – Торгово-розважальний центр «Мегамол» – де всіх чекає багато цікавих та корисних розваг. Боулінг справедливо вважається найбільш привабливим місцем для активного відпочинку. Здивували нас доріжки обладнані автоматичними дитячими бортиками, які давали можливість гри в боулінг для дітей будь-якого віку. Не важливо, якщо хтось не грав в боулінг раніше, інструктор показував пару кидків, після чого все ставало зрозумілим. Діти отримали велике задоволення від чудової гри та весело проведеного часу.

Наступна зупинка – «Музей Вінницького трамваю».

Музей розташований на території трамвайного депо. В його експозиції представлені фотокартки та експонати, по’вязані з історією трамвайного руху міста, розвитком самого транспортного підприємства. Поруч розміщено виставку трамвайних вагонів, які працювали у місті Вінниці у різні роки. Усі пасажирські вагони можна замовити для індивідуальної подорожі по місту, якою ми і скористалися. Покатались на трамваї «Везунчик» з оглядовою екскурсією по місту. Слід зазначити, що з туристичними родзинками м. Вінниці дітей ознайомлювали професійні екскурсоводи Олег та Оксана. По закінченню екскурсії всі отримали солодкі подарунки.

Далі ще випала можливість відвідати «Подільський зоопарк». І це була остання зупинка подорожі. Зоопарк – це не просто місце, де можна подивитись на тварин та птахів різних видів, а й приємно провести час, адже тут на території є й дитячі ігрові майданчики, зелені куточки, тут сучасна інфраструктура, з відтворенням фрагментів природного середовища, у якому мешкають звірі та птахи. У зоопарку мешкає понад 220 тварин, всіх не перелічити. Незабутню атмосферу після відвідин Вінницького зоопарку створюють скульптури тварин, які розташовані по всій його території.

Всі веселі, радісні і трохи стомлені повертались додому, щоб швидше поділитися своїми позитивними враженнями та емоціями зі своїми батьками.

Вінниця – прекрасне місто, де приємно відпочивати, гуляти. Отож, до нових зустрічей!