Веселковий котик

Практично всі діти люблять возитися з кольоровим папером – вирізати, наклеювати, рвати. Така розвага зовсім не радує батьків, адже, врешті-решт, прибирати дитячі «шедеври» і відходи «виробництва» припадає саме їм. Однак робота з кольоровим папером дуже корисна для дрібної моторики дитини, що в свою чергу покращує такі розумові процеси, як увага, пам’ять і мислення. Виготовлення виробів з цього матеріалу розвиває фантазію, а також допомагає дитині пізнавати світ.

Група продовженого дня — ідеальний час створювати прекрасне своїми руками. Тож чому б не прикрасити Твою кімнату барвистими паперовими шедеврами? А, може, ти захочеш зробити несподіваний сюрприз батькам?

Шкільна виставка чи день народження друга — саморобки з кольорового паперу виручать завжди! Вони запросто можуть стати оригінальним подарунком, вишуканою прикрасою інтер’єру, або гордістю класу.

Учні 4-Б класу на ГПД створювали з паперу черговий незвичайний виріб – кольорового котика. Цей кіт з паперу виглядає дуже оригінально і незвично.