Виховна година у 1-А класі «Іду з дитинства до Тараса»

Щороку на початку березня в НВК №2 м. Немирова відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем. Учні 1-А класу долучилися до їх проведення, і 6 березня вшанували пам’ять Великого Кобзаря, поринули у чудовий світ поезії майстра українського слова.

Цікавою та пізнавальною для учнів стала виховна година «Іду з дитинства до Тараса». Діти переглянули відео лялькової вистави «Дитинство Шевченка», декламували вірші поета, малювали ілюстрації до його творів, попрацювали у групах – відновлювали рядки віршів Т. Г. Шевченка та розгадали кросворд.

Минуло багато років з дня народження Т. Г. Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні, як живий, говорить він із своїми наступниками. Його слово живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне і міцне.

Класний керівник Вітович Г. В.